Dom

Jiangyin Haida Rubber and Plastic Co., Ltd.

dobra jakość Uszczelka gumowa EPDM na sprzedaż
dobra jakość Uszczelka gumowa EPDM na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Jiangyin Haida Rubber and Plastic Co., Ltd.

1 2 3
Jiangyin Haida Rubber and Plastic Co., Ltd. Jiangyin Haida Rubber and Plastic Co., Ltd. Jiangyin Haida Rubber and Plastic Co., Ltd.
overview from gate office building overview of factory

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Haida
Ilość pracowników : 500~600
Coroczne wyprzedaże : 70 Million-80 Million
Rok założenia : 1998
pc Export : 20% - 30%
Jiangyin Haida gumy i tworzyw sztucznych Co., Ltd., jest wiodącym producentem w gumowych i plastikowych uszczelnień przemysłu w Chinach.
Haida ma silne i obfite zasoby techniczne. W obszarze badań i rozwoju i produkcji jest ponad 130 profesjonalnych techników; ponadto istnieją wszelkiego rodzaju zaawansowane oprogramowanie i sprzęt komputerowy. Na tej podstawie firma Haida mogłaby świadczyć usługi systemowe, takie jak badania materiałowe i projektowanie produktów. Jako państwo wysoko uprzemysłowione, firma Haida posiada również ponad 40 pozycji niezależnych praw własności intelektualnej, wśród których znajduje się 5 elementów patentu stanu wynalazczego.
Zdolność produkcyjna Haida leży w pierwszej linii w branży wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych w Chinach. W naszym centrum mieszania znajdują się dwie zaawansowane linie produkcyjne, ponad trzydzieści gumowych i plastikowych linii wyciskania oraz ponad sto maszyn do prasowania gumy z różnego rodzaju mocami.
Nasze produkty są szeroko stosowane w przemyśle budowlanym, tunelu, morskich, kontenerowych, samochodowych i kolejowych. Jego klient obejmuje cały świat, a udział w rynku głównych produktów to numer 1 na rynku krajowym.
Został certyfikowany przez ISO9001: 2000, ISO / TS16949 i ISO14001, Haida administruje się poprzez pełne zarządzanie jakością w zakresie rozwoju produktów, produkcji i administracji.
"Dobra Jakość i Wysoka Wydajność, Ulepszanie, Innowacja Techniczna i Sincere Service" są niezmiennymi przewodnikami dotyczącymi jakości. Dzięki koncepcji serwisowej namiętnej, przemyślanej, szybkiej i wysokiej wydajności firma Haida zaspokoi wszystkie potrzeby klientów.

Szczegóły kontaktu
Jiangyin Haida Rubber and Plastic Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Richard Xu

Tel: 86-510-86231958

Faks: 86-510-86237641

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)